OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXX Niedziela Zwykła – 24.10.2021

  1. Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Można zgłaszać zmarłych z rodziny na listopadowe wypominki oraz na zbiorową Mszę Świętą Gregoriańską za zmarłych.
  2. Zapraszamy do październikowej modlitwy różańcowej w dni powszednie o 17.30, w niedziele po Mszy Św. o 16.00. Zapraszamy też do wspólnoty Żywego Różańca, czyli odmawiania różańca codziennie po jednej dziesiątce w domu. Można zgłaszać się w zakrystii.
  3. W zeszłym roku szkolnym mianowaliśmy w naszej parafii dwóch nowych ministrantów. W tym roku również zapraszamy chłopców do posługi przy ołtarzu. Można zgłosić się w zakrystii po Mszy Świętej.
  4. Od października rozpoczęliśmy działanie wspólnoty Oazowej przy naszej parafii. Zapraszamy młodzież licealną i studentów do formacji w ramach tej wspólnoty. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.
  5. Razem z Ojcami Kapucynami oraz Olsztyńskim Stowarzyszeniem Jazzowym Zapraszamy na Zaduszki Jazzowe, które odbędą się w czwartek 4 listopada o 20.00 w dolnej kondygnacji kościoła Kapucynów na ul. Pana Tadeusza.
  6. Na stoliku można znaleźć nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Rycerz Niepokalanej.

 4,079 wszystkich,  1 dziś