OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021

  1. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy brali udział w Jerychu Różańcowym, modląc się za sprawy wspólnoty Kościoła, naszej Ojczyzny i całego świata. Dziękujemy szczególnie organizatorom tego przedsięwzięcia i życzymy im wszelkiego dobra i błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej.
  2. W dniach 18-24 kwietnia br. będziemy przeżywali XIII Tydzień Biblijny. Obecny odbywa się pod hasłem: Zgromadzeni na świętej Wieczerzy. Wieczorne homilie będą poświęcone roli Sława Bożego w naszej drodze wiary.
  3. Uroczystość Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski, a także szczególnego patrona archidiecezji warmińskiej i gnieźnieńskiej. Tego dnia będziemy dziękować Bogu za posługę i ofiarę Męczennika, którego życie i dzieło stały się kamieniem węgielnym Kościoła i narodu Polskiego.
  4. Od przyszłej niedzieli czyli 25 kwietnia rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Podczas wszystkich Mszy Świętych i nabożeństw będziemy modlić się o nowych pracowni w winnicy Pańskiej oraz wytrwanie w powołaniu dla tych, którzy już je podjęli.
  5. Na stoliku z tyłu kościoła nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Rycerza Niepokalanej.

 2,502 wszystkich,  1 dziś