OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

26 Niedziela Zwykła – 25.09.2022

  1. Zapraszamy rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do Pierwszej Komunii św. o zgłaszanie się do kancelarii w sprawie przygotowania. Zapraszamy także kandydatów do Bierzmowania oraz kandydatów do posługi ministranta.
  2. We wtorek, 27 września zapraszamy na Nowennę Gietrzwałdzką. O godz. 17.15 różaniec z rozważaniami, natomiast po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwy nowennowe.
  3. W sobotę rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na wspólny różaniec w dni powszednie o godz. 17.30 do kaplicy adoracji, w niedziele po Mszy św. o godz. 16.00 do kościoła.
  4. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw za Uchodźców. Modlimy się szczególnie za wojennych uchodźców z Ukrainy o zapewnienie im godziwych warunków życia oraz o możliwość powrotu do ojczyzny.
  5. Dzisiaj także o godz. 17.00 w Ostródzkim Amfiteatrze odbędzie się koncert ewangelizacyjny pod hasłem: By świat usłyszał. Koncert jest objęty honorowym patronatem J.E. Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego.
  6. Od początku października zapraszamy do wspólnoty akademickiej ruchu Światło-Życie. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się w zakrystii oraz poprzez email lub telefon podany na naszej stronie internetowej.
  7. Po wakacjach wznawia swoją działalność Warmińska Szkoła Biblijna. Rozpoczęcie w sobotę, 8 października o godz. 9.30 w Seminarium Duchownym Hosianum przy ul. Kard. St. Hozjusza 15. Zapisy podczas pierwszego spotkania.
  8. Na stoliku z tyłu kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego.

 8,382 wszystkich,  7 dziś