OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

6 Niedziela Wielkanocna – 22.05.2022

  1. Dziękujemy serdecznie za ofiary na utrzymanie naszego kościoła i klasztoru. Za naszych dobrodziejów modlimy się codziennie w naszych zakonnych modlitwach oraz każdego miesiąca we Mszy Świętej.
  2. Rozpoczęły się prace remontowe na naszej wieży kościelnej. Prace obejmują umocnienie murów wieży, pokrycie dachu blachą miedzianą oraz wykonanie odpływu wody. Zebraliśmy na ten cel ponad 10 tys. zł. i otrzymaliśmy wsparcie finansowe od naszej Prowincji Zakonnej. Prosimy o dalsze wsparcie.
  3. W piątek 27 maja zapraszamy na nowennę gietrzwałdzką. W ramach nowenny Różaniec o 16:45, a po Mszy Świętej wieczornej modlitwy nowennowe. Ponadto Msza Święta nowennowa zostanie odprawiona wyjątkowo 25 maja o godz.18:00.
  4. W sobotę 4 czerwca ogólnopolska pielgrzymka wspólnot Żywego Różańca na Jasną Górę. Zapraszamy również osoby chętne do udziału w naszej parafialnej modlitwie Żywego Różańca.
  5. Przyszła Niedziela to uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, czyli ostatnia Niedziela przed Zesłaniem Ducha Świętego oraz końcem okresu wielkanocnego. W tym czasie można przystąpić do wielkanocnej Spowiedzi i Komunii Świętej.
  6. Dzieci od klasy 4 i młodzież zapraszamy na franciszkańskie rekolekcje Oazowe, które odbędą się 15-31 lipca na Kaszubach. Szczegóły dotyczące rekolekcji można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz w zakrystii.
  7. Na stoliku można nabyć Gościa Niedzielnego oraz Rycerza Niepokalanej.

 6,833 wszystkich,  1 dziś